ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
SAR
Rýchle štatistiky
26ZÁPASY
16VÝHRY
37BODY
105: 47GÓLY
11,45%STREĽBA NA BRÁNU
90,59%ZÁSAHY
Celkové
| Z | B | G | SHOTS | SOG_PCT | GA | SVS_PCT | PPOP | PPGF | PP_PCT | PIM | SHOP | SH_PCT | FOW_PCT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celkové | 26 | 37 | 105 | 917 | 11,45 % | 47 | 90,59 % | 104 | 17 | 16,35 % | 235 | 100 | 86,00 % | 0,00 % |
Podľa typu zápasu
| Z | B | G | SHOTS | SOG_PCT | GA | SVS_PCT | PPOP | PPGF | PP_PCT | PIM | SHOP | SH_PCT | FOW_PCT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Doma | 14 | 23 | 56 | 505 | 11,09 % | 21 | 92,21 % | 52 | 8 | 15,38 % | 137 | 53 | 86,79 % | 0,00 % |
| Vonku | 12 | 14 | 49 | 412 | 11,89 % | 26 | 88,89 % | 52 | 9 | 17,31 % | 98 | 47 | 85,11 % | 0,00 % |
Podľa výhry
| Z | B | G | SHOTS | SOG_PCT | GA | SVS_PCT | PPOP | PPGF | PP_PCT | PIM | SHOP | SH_PCT | FOW_PCT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Prehra | 10 | 4 | 14 | 300 | 4,67 % | 29 | 87,50 % | 39 | 4 | 10,26 % | 80 | 39 | 79,49 % | 0,00 % |
| Výhra | 16 | 33 | 91 | 617 | 14,75 % | 18 | 93,31 % | 65 | 13 | 20,00 % | 155 | 61 | 90,16 % | 0,00 % |
Podľa mesiaca
| Z | B | G | SHOTS | SOG_PCT | GA | SVS_PCT | PPOP | PPGF | PP_PCT | PIM | SHOP | SH_PCT | FOW_PCT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9/2025 | 3 | 3 | 7 | 101 | 6,93 % | 7 | 82,05 % | 10 | 1 | 10,00 % | 26 | 12 | 91,67 % | 0,00 % |
| 10/2025 | 3 | 6 | 13 | 96 | 13,54 % | 7 | 89,55 % | 12 | 0 | 0,00 % | 30 | 15 | 80,00 % | 0,00 % |
| 1/2026 | 2 | 5 | 13 | 74 | 17,57 % | 2 | 94,29 % | 9 | 1 | 11,11 % | 20 | 10 | 100,00 % | 0,00 % |
| 11/2025 | 4 | 11 | 15 | 155 | 9,68 % | 4 | 95,38 % | 16 | 5 | 31,25 % | 32 | 14 | 92,86 % | 0,00 % |
| 12/2025 | 2 | 6 | 12 | 58 | 20,69 % | 5 | 88,37 % | 9 | 3 | 33,33 % | 24 | 11 | 81,82 % | 0,00 % |
| 2/2026 | 3 | 6 | 18 | 142 | 12,68 % | 1 | 97,22 % | 14 | 2 | 14,29 % | 37 | 8 | 100,00 % | 0,00 % |
| 3/2026 | 9 | 0 | 27 | 291 | 9,28 % | 21 | 89,64 % | 34 | 5 | 14,71 % | 66 | 30 | 76,67 % | 0,00 % |
Podľa súpera
| Z | B | G | SHOTS | SOG_PCT | GA | SVS_PCT | PPOP | PPGF | PP_PCT | PIM | SHOP | SH_PCT | FOW_PCT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| vs. VLCI Žilina - mládež | 4 | 3 | 17 | 171 | 9,94 % | 2 | 95,45 % | 12 | 2 | 16,67 % | 45 | 10 | 100,00 % | 0,00 % |
| vs. Popradské líšky | 6 | 3 | 12 | 153 | 7,84 % | 21 | 86,75 % | 24 | 6 | 25,00 % | 44 | 20 | 75,00 % | 0,00 % |
| vs. HC Osy Spišská Nová Ves | 2 | 6 | 14 | 75 | 18,67 % | 3 | 87,50 % | 7 | 3 | 42,86 % | 18 | 8 | 87,50 % | 0,00 % |
| vs. HC SLOVAN Bratislava | 2 | 3 | 6 | 38 | 15,79 % | 7 | 88,14 % | 10 | 1 | 10,00 % | 30 | 14 | 64,29 % | 0,00 % |
| vs. ŽHKm Zvolen | 6 | 5 | 19 | 190 | 10,00 % | 12 | 90,76 % | 28 | 1 | 3,57 % | 54 | 26 | 88,46 % | 0,00 % |
| vs. ŽHK Dukla Michalovce | 2 | 6 | 19 | 88 | 21,59 % | 1 | 96,55 % | 6 | 1 | 16,67 % | 18 | 9 | 100,00 % | 0,00 % |
| vs. ICE DREAM Čaňa | 2 | 6 | 10 | 111 | 9,01 % | 1 | 95,65 % | 10 | 3 | 30,00 % | 18 | 9 | 100,00 % | 0,00 % |
| vs. MHK-Martin | 2 | 5 | 8 | 91 | 8,79 % | 0 | 100,00 % | 7 | 0 | 0,00 % | 8 | 4 | 100,00 % | 0,00 % |
Doma proti súperovi
| Z | B | G | SHOTS | SOG_PCT | GA | SVS_PCT | PPOP | PPGF | PP_PCT | PIM | SHOP | SH_PCT | FOW_PCT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| vs. HC Osy Spišská Nová Ves | 1 | 3 | 7 | 38 | 18,42 % | 1 | 90,00 % | 3 | 1 | 33,33 % | 12 | 5 | 80,00 % | 0,00 % |
| vs. MHK-Martin | 1 | 2 | 1 | 48 | 2,08 % | 0 | 100,00 % | 5 | 0 | 0,00 % | 6 | 3 | 100,00 % | 0,00 % |
| vs. VLCI Žilina - mládež | 3 | 3 | 17 | 135 | 12,59 % | 1 | 96,88 % | 11 | 2 | 18,18 % | 41 | 8 | 100,00 % | 0,00 % |
| vs. Popradské líšky | 3 | 3 | 5 | 66 | 7,58 % | 8 | 90,41 % | 10 | 3 | 30,00 % | 20 | 9 | 66,67 % | 0,00 % |
| vs. HC SLOVAN Bratislava | 1 | 3 | 5 | 21 | 23,81 % | 3 | 89,66 % | 5 | 1 | 20,00 % | 18 | 8 | 75,00 % | 0,00 % |
| vs. ŽHKm Zvolen | 3 | 3 | 8 | 98 | 8,16 % | 8 | 89,23 % | 9 | 0 | 0,00 % | 24 | 12 | 91,67 % | 0,00 % |
| vs. ŽHK Dukla Michalovce | 1 | 3 | 10 | 42 | 23,81 % | 0 | 100,00 % | 3 | 1 | 33,33 % | 8 | 4 | 100,00 % | 0,00 % |
| vs. ICE DREAM Čaňa | 1 | 3 | 3 | 57 | 5,26 % | 0 | 100,00 % | 6 | 0 | 0,00 % | 8 | 4 | 100,00 % | 0,00 % |
U súpera
| Z | B | G | SHOTS | SOG_PCT | GA | SVS_PCT | PPOP | PPGF | PP_PCT | PIM | SHOP | SH_PCT | FOW_PCT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| @ VLCI Žilina - mládež | 1 | 0 | 0 | 36 | 0,00 % | 1 | 91,67 % | 1 | 0 | 0,00 % | 4 | 2 | 100,00 % | 0,00 % |
| @ Popradské líšky | 3 | 0 | 7 | 87 | 8,05 % | 13 | 83,33 % | 14 | 3 | 21,43 % | 24 | 11 | 81,82 % | 0,00 % |
| @ HC SLOVAN Bratislava | 1 | 0 | 1 | 17 | 5,88 % | 4 | 86,67 % | 5 | 0 | 0,00 % | 12 | 6 | 50,00 % | 0,00 % |
| @ ŽHKm Zvolen | 3 | 2 | 11 | 92 | 11,96 % | 4 | 92,59 % | 19 | 1 | 5,26 % | 30 | 14 | 85,71 % | 0,00 % |
| @ ŽHK Dukla Michalovce | 1 | 3 | 9 | 46 | 19,57 % | 1 | 94,44 % | 3 | 0 | 0,00 % | 10 | 5 | 100,00 % | 0,00 % |
| @ ICE DREAM Čaňa | 1 | 3 | 7 | 54 | 12,96 % | 1 | 91,67 % | 4 | 3 | 75,00 % | 10 | 5 | 100,00 % | 0,00 % |
| @ HC Osy Spišská Nová Ves | 1 | 3 | 7 | 37 | 18,92 % | 2 | 85,71 % | 4 | 2 | 50,00 % | 6 | 3 | 100,00 % | 0,00 % |
| @ MHK-Martin | 1 | 3 | 7 | 43 | 16,28 % | 0 | 100,00 % | 2 | 0 | 0,00 % | 2 | 1 | 100,00 % | 0,00 % |